Naše vize aneb proč to děláme

Vytváříme hřiště 21. století - moderní, funkční a designově atraktivní prostory pro celou rodinu a díky nim hlavně zdravější a šťastnější komunity. 

Doba se mění - sportovní a volnočasové aktivity už jsou dnes na jiné úrovni.

Vnímáme tento pokrok a stavíme pro vás hřiště moderní doby, za které se však nebudete muset stydět ani za 20 let díky jejich nadčasovému čistému designu.

Pokud by se pro stejný účel použil smysluplný text, bylo by těžké hodnotit pouze vzhled, aniž by se pozorovatel nechal svést ke čtení obsahu. Pokud by byl naopak použit nesmyslný, ale pravidelný text, oko by při posuzování vzhledu bylo vyrušováno pravidelnou strukturou textu, která se od běžného textu liší. Text lorem ipsum na první pohled připomíná běžný text, slva jsou různě dlouhá, frekvence písmen je podobná běžné řeči, interpunkce vypadá přirozeně atd.
Gartensta

Naše hodnoty

Bezpečnost
Produkty od Kompanu mají certifikáty platné pro celý svět. To znamená, že splňují ty nejpřísnější světové parametry. Co víc může být zárukou kvality a zdravotní nezávadnosti?
Čistý design
Naše hřiště i sportoviště mají nadčasový severský design, který přetrvává desetiletí a jen tak nevyjde z módy. Uspokojujeme tak požadavky dětí i dospělých a tím propojujeme komunity.
Zkušený partner
Díky našim dlouholetým zkušenostem pro vás zajistíme celý projekt na míru. Od prvotní konzultace a návrhů až po stavbu, pokládku povrchů, usazení mobiliáře i výsadbu zeleně.
Dlouhá životnost
Naše produkty jsou vyráběny ze špičkových materiálů, a proto mají extrémně dlouhou životnost. Kvalita je pro nás na prvním místě. Chceme totiž, abyste měli co nejméně starostí.
Učení hrou
Naše hřiště kromě zábavy nabízejí dětem i rozvoj. Rozvoj osobnosti, motorických, kognitivních i sociálních dovedností. Přidaná hodnota a vývoj dětí je důvod, proč to děláme.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram