Dětská hřiště

Hra a vývoj dítěte jsou vzájemně velmi úzce propojeny a vhodně zvolené vybavení dětského hřiště dětem pomáhá učit se důležitým životním dovednostem, jako je například rozvoj řeči nebo spolupráce. Aby se děti mohly fyzicky, psychicky i sociálně rozvíjet, potřebují prostory, které jim budou funkčně i tematicky uzpůsobené.

Na míru

Proto se věnujeme stavbě komplexních dětských hřišť na klíč a na míru dané věkové skupině. Ve spolupráci s herním institutem KOMPAN tvoříme rozmanité prostory, jejichž design inspiruje děti ke hře a nabízí jim fascinující herní příležitosti.
Jsme s Vámi od začátku do konce

Pro všechny

Naším přáním a cílem je zpřístupňovat volnočasové a herní prostory úplně všem bez ohledu na jejich věk nebo fyzické možnosti. Inkluzivní hřiště maximálně zohledňují potřeby svých uživatelů a nabízí jim prostředí, kde si i oni přijdou na své. Ať už jsou to rampičky, nízké schůdky, točidla s nízkým nástupem nebo prvky pro smyslové zážitky, navrhneme hřiště tak, aby dětem s postižením přineslo radost ze hry, poskytlo jim příležitost navazovat sociální vztahy, podpořilo jejich rozvoj a zároveň zaujalo a vyhovělo typicky se vyvíjejícím se dětem.

Propojujeme generace

Neméně důležitá je multigenerační interakce. Soustředíme se proto také na uzpůsobení hřišť všem věkovým skupinám tak, aby se při hře a odpočinku mohly setkávat nejen děti s teenagery, ale třeba i s dospělými a seniory. Věříme, že propojování generací je klíčem k rozvoji a posilování komunit.

Umíme

 • Komplexní dětská hřiště na klíč
 • Materiály bezpečné pro hru
 • Mimořádná herní hodnota a atraktivní design
 • Přizpůsobení konkrétní věkové skupině (od nejmenších přes předškoláky a školáky až po teenagery)
 • Prostředí, které pomáhá rozvíjet fyzické, psychické a sociální schopnosti/dovednosti
Naše hřiště Vás budou bavit!
Vytvořte rychlou poptávku!
Připravíme Vám nabídku plnou nápadů.

Chcete vybudovat prostor, který vašemu městu vdechne nový život?

Napište nám!
Chcete vybudovat prostor, který vašemu městu vdechne nový život? Napište nám!

  Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů

  Copyright © 2024 Gartensta / Ochrana osobních údajů / Nastavení cookies
  arrow-leftarrow-right