Venkovní posilovny

Venkovní posilovna lidem nabízí možnost zacvičit si pod širým nebem a zcela bezplatně. Crossfit, TRX, kardio. Nic z toho pro nás není problém. Postavíme vám dokonalou venkovní posilovnu, která bude jedinečná plnou funkčností a jednoduchými prvky z přírodních materiálů i kvalitní oceli, které odolají všem povětrnostním vlivům i vandalům. Poradíme si s jakýmkoliv zadáním, se kterým za námi přijdete. Není to jen o workoutu, zvládneme skutečnou venkovní posilovnu. Nebe je náš limit!

Pro každého

Naším cílem je vytvořit pro vás venkovní fitness prostor, který vám umožní stejně kvalitní trénink jako v tělocvičně nebo posilovně. Rozmanitý a plnohodnotný. Venkovní posilovny navrhujeme tak, aby si zacvičil úplně každý. Od začátečníka po zkušeného sportovce. Neexistuje žádná minimální fyzická vstupní úroveň.
Jsme s Vámi od začátku do konce

Jednoduše a efektivně

Rozvíjet tělesnou kondici na čerstvém vzduchu mohou uživatelé jak cvičením s vlastní vahou těla, tak silovým tréninkem se závažím nebo na kardio strojích. Díky individuálním prvkům si každý nastaví intenzitu tréninku podle vlastní kondiční úrovně a podrobné animace, které jsou součástí každého KOMPAN prvku, napoví, jak na zařízení správně cvičit. Snazší už to být nemůže!

Druhy prvků

 • Překážková dráha
 • Kruhové tréninky
 • Paralelní hrazdy, přítahové hrazdy
 • Gymnastické kruhy
 • Kettlebell, TRX, silové stroje
 • Míče, tyče, závaží, lavice, stupátka
 • Outdoorová kola a další
Naše hřiště Vás budou bavit!
Vytvořte rychlou poptávku!
Připravíme Vám nabídku plnou nápadů.

Chcete vybudovat prostor, který vašemu městu vdechne nový život?

Napište nám!
Chcete vybudovat prostor, který vašemu městu vdechne nový život? Napište nám!

  Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů

  Copyright © 2024 Gartensta / Ochrana osobních údajů / Nastavení cookies
  arrow-leftarrow-right