Města a obce

Potřebujete vyřešit realizaci konkrétního hřiště nebo chcete celkově posunout vaši volnočasovou a sportovní infrastrukturu na vyšší úroveň? Dali jste si za cíl zlepšit stav vaší obce nebo městské části a vybudovat místa, která přitáhnou děti i dospělé a podpoří tak rozvíjení komunit? Rádi vám pomůžeme přivést vaše představy k životu. Najdete v nás partnera, pro kterého je každý projekt vítanou výzvou a který za vás převezme celou koncepci vašeho volnočasového prostoru. Díky letitým zkušenostem v oboru, znalostem a spolupráci s herními designery a společností KOMPAN víme, co volnočasový prostor potřebuje, a jsme schopni pro vás navrhnout a vytvořit to nejlepší.

Navrhneme

Na základě dodaných podkladů a osobní návštěvy zhodnotíme stav a možnosti lokality a vytvoříme plán. Podíváme se na to, jaká je zde skladba hřišť a sportovišť, jak jsou rozloženy, komu slouží a v jakém jsou stavu. Každé hřiště nebo sportoviště plní jiné potřeby napříč zájmovými skupinami nebo generacemi.
„Jsme s Vámi od začátku do konce

Víme, co lidé chtějí

Proto k volnočasovým prostorám přistupujeme koncepčně a snažíme se, aby dávaly smysl – plnily svou funkci a zároveň se doplňovaly. Věnujeme pozornost vašemu rozpočtu a preferencím, skladbě cílové skupiny uživatelů, vzdálenosti jednotlivých prostor mezi sebou, tematice, materiálům, funkčnosti a jiným důležitým aspektům.

Zrealizujeme

Při samotné realizaci je největší výhodou naše schopnost pracovat bez subdodavatelů. Vše zvládneme sami. Zajistíme jak dodání všech jednotlivých prvků a povrchů, tak veškeré stavební práce a závěrečné zahradní úpravy, díky kterým dovedeme finální podobu vašeho volnočasového prostoru k dokonalosti.

Postaráme se

Předáním hotového projektu to však pro nás nekončí. O vaše hřiště se v následujících letech i postaráme. Společně sestavíme harmonogram pravidelných revizních kontrol a v případě potřeby se postaráme o nezbytné opravy.

Od vize k realizaci

Ve spolupráci s vámi vytvoříme studii jednotlivých prostor, ze které vzejde konkrétní podoba projektu. Navrhneme vlastní herní koncept pro danou lokalitu včetně volby materiálů, povrchů a jednotlivých prvků. Připravíme konkrétní návrh, půdorys i vizualizaci.
 • Návrh na míru vč. 3D vizualizace
 • Skutečně funkční vybavení
 • Podpora edukativních a sportovních aplikací
 • Inkluzivní řešení pro všechny
 • Bezúdržbové certifikované materiály
 • Následná péče a pravidelné revize
Naše hřiště Vás budou bavit!
Vytvořte rychlou poptávku!
Připravíme Vám nabídku plnou nápadů.

Chcete vybudovat prostor, který vašemu městu vdechne nový život?

Napište nám!
Chcete vybudovat prostor, který vašemu městu vdechne nový život? Napište nám!

  Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů

  Copyright © 2024 Gartensta / Ochrana osobních údajů / Nastavení cookies
  arrow-leftarrow-right