Zelená hřiště

Budoucnost naší planety nám není lhostejná. Snažíme se pro ni dělat maximum, a proto jsou podle nás zelená hřiště tím nejlepším způsobem, jak šetrně vyrábět vybavení dětských hřišť a budovat udržitelný volnočasový prostor. Inovátorem v této oblasti je náš dodavatel a partner KOMPAN, který se o udržitelná řešení dlouhodobě zajímá, snaží se o rozšiřování nabídky alternativních herních prvků a hrdě buduje zelená hřiště po celém světě.

Co nabízíme

 • Přizpůsobení konkrétní věkové skupině.
 • Zelené herní prvky je možné zakomponovat do kteréhokoliv typu hřiště.
 • Záruka až několik desetiletí.
Jsme s Vámi od začátku do konce

Recyklace

Každá struktura a prvek zeleného hřiště je zcela unikátní a vypráví svůj vlastní příběh, na jehož počátku je odpad. Jednotlivé prvky herních konstrukcí se vyrábí tavením či lisováním recyklovaných surovin, jako je oceánský odpad, recyklovaný plast, hliník nebo textilní odpad čekající na cestu do spalovny. Výsledkem je potom vysoce odolný materiál, který se hravě vyrovná ocelovým konstrukcím a který se může pyšnit mnohaletou zárukou. Z kvality rozhodně neslevujeme.

Pojďte do toho

Pokud smýšlíte stejně jako my a chcete planetě Zemi nejen brát, ale i vracet, tak právě tento druh hřiště je pro vás tím správným krokem. Může být malý jako jeden jediný herní prvek, nebo velký jako kompletní hřiště. Obojí se počítá. Spojme proto síly a vytvořme společně něco výjimečného!

Používané recyklované materiály

 • Odhozené rybářské sítě
 • Textilní odpad
 • Plastové pytle
 • Post-spotřebitelský odpad
Naše hřiště Vás budou bavit!
Vytvořte rychlou poptávku!
Připravíme Vám nabídku plnou nápadů.

Chcete vybudovat prostor, který vašemu městu vdechne nový život?

Napište nám!
Chcete vybudovat prostor, který vašemu městu vdechne nový život? Napište nám!

  Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů

  Copyright © 2024 Gartensta / Ochrana osobních údajů / Nastavení cookies
  arrow-leftarrow-right