3D hřiště

Rádi tvoříme atraktivní místa, ze kterých se nikomu nechce odejít a 3D modelace v kombinaci s trampolínami jsou jednoduše neodolatelné. Skákání je totiž úžasně zábavná responzivní aktivita, která láká jak děti, tak dospělé.  Skvěle rozvíjí balanční schopnosti člověka, jeho koordinaci i motorické dovednosti.

Skokem ke zdraví

Skákání navíc posiluje svaly a zlepšuje kinestetickou inteligenci. Především ale takové pořádné řádění na trampolínách představuje plnohodnotné kardiovaskulární cvičení, které zlepšuje fyzickou kondici a pomáhá nám udržovat zdravou váhu. Zábavná a zcela přirozená aktivita, která děti motivuje k pravidelnému pohybu, přispívá k jejich tělesnému, emocionálnímu i sociálnímu rozvoji a pomáhá jim udržovat zdravý a aktivní životní styl. To nám zní jako opravdu skvělá věc!
Jsme s Vámi od začátku do konce

Co nabízíme

Zakomponováním kvalitních, vysoce odolných trampolín do prostoru dětského hřiště několikanásobně zvýšíte jeho atraktivitu. Můžeme vám nabídnout trampolíny různých tvarů a velikostí, které je možné dle požadavků spojit v nespočet různých obrazců tak, aby vytvořily zcela neodolatelnou hru, díky které děti zapomenou na čas. Vizuálně jsou to navíc naprosto anonymní prvky, které nezabírají žádný prostor, a skvěle tak zapadají do okolí.

Neobvyklá řešení

  • 3D hřiště, která lákají nejen trampolínami, ale také různými polohami terénu, jako jsou zvlněné plochy, kopce, boule a do nich zabudované herní prvky
  • Responzivní vybavení zvyšuje herní hodnotu hřiště
  • Skákání na trampolíně podporuje hustotu kostí, svalový rozvoj a fyzickou zdatnost dětí
  • Učí děti prostorovému vnímání a rozvíjí jejich reflexy a reakce
  • Trampolíny různých tvarů a velikostí jsou kombinovatelné a lze z nich vytvořit zajímavé obrazce

Myslíme na všechny

Záleží nám na tom, aby se na hřištích bavily a cítily dobře nejen děti, ale i rodiče, prarodiče nebo třeba učitelé, kteří dohlížejí na bezpečnost. U trampolínových hřišť toto řešíme pomocí 3D valů na sezení a stínících konstrukcí, které jsou součástí hřiště. Dodáme samozřejmě i další doplňky, jako jsou odolné lavičky nebo odpadkové koše.
Naše hřiště Vás budou bavit!
Vytvořte rychlou poptávku!
Připravíme Vám nabídku plnou nápadů.

Chcete vybudovat prostor, který vašemu městu vdechne nový život?

Napište nám!
Chcete vybudovat prostor, který vašemu městu vdechne nový život? Napište nám!

    Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů

    Copyright © 2024 Gartensta / Ochrana osobních údajů / Nastavení cookies