Mobiliář

Venkovní nábytek je při budování veřejného volnočasového prostoru mnohdy opomíjen, přitom je však jeho nepostradatelnou součástí. Záleží nám na tom, aby se na vašich hřištích dobře cítily a bavily nejen děti, ale i jejich doprovod. Dali jsme si proto za cíl věnovat značnou část pozornosti zatraktivnění a zpřístupnění hřišť a parků, aby byly kompletní a pro jejich návštěvníky co nejpohodlnější.

Kompletní vybavení

Zajistíme pro váš volnočasový prostor všechny potřebné doplňky herního vybavení. Těmi mohou být odolné lavičky, stoly, odpadkové koše, stojany na kola, mlhoviště nebo funkční stínicí systémy jak pro pískoviště, tak pro celý prostor jako takový.
Jsme s Vámi od začátku do konce

Funkční doplňky

Mlhoviště jsou zejména v teplejších měsících velmi oblíbeným a vyhledávaným prvkem dětských hřišť. Abychom zvýšili atraktivitu našich volnočasových prostor, realizujeme atypická mlhoviště, která kombinujeme s 3D prvky, tunely, trampolínami, skluzavkami a dalšími komponenty a doplňky tak, aby dětem i dospělým nabídla nejen osvěžení, ale i hromadu zábavy.

Ochrana před sluncem

Protože nám záleží na zdraví a pohodlí návštěvníků našich hřišť a parků, za nedílnou součást venkovních prostor považujeme i stínicí systémy a altány, které je ochrání před slunečním zářením. Tyto systémy nejenže výrazně snižují teplotu celého prostoru a zvyšují tak komfort uživatelů během horkých dnů, ale zároveň skvěle doplňují vzhled parku nebo hřiště a dodávají pocit většího soukromí.

Kvalitní materiály

Venkovní vybavení vyrábíme ze snadno udržovatelných materiálů, jako je pozinkovaná ocel a vysoce kvalitní dřevo, které zajistí nejen dlouhou životnost, ale také velmi příjemný moderní design. Nábytek tak působí atraktivně, ale zároveň zapadá do okolního prostředí. Skvěle vypadá jak na náměstí, tak v parku nebo třeba na sídlišti.
Naše hřiště Vás budou bavit!
Vytvořte rychlou poptávku!
Připravíme Vám nabídku plnou nápadů.

Chcete vybudovat prostor, který vašemu městu vdechne nový život?

Napište nám!
Chcete vybudovat prostor, který vašemu městu vdechne nový život? Napište nám!

    Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů

    Copyright © 2024 Gartensta / Ochrana osobních údajů / Nastavení cookies
    arrow-leftarrow-right