Parky a zahrady

Zahradami a parky to v roce 1994 vše začalo a věnujeme se jim dodnes. Jen trochu jinak. Využíváme našich bohatých zkušeností, které jsme v oblasti zakládání zahrad a parků či úpravy terénu za uplynulá desetiletí posbírali a vnášíme je do našich současných řešení. Naší velkou vášní je výsadba zeleně ve volnočasových prostorách jako součásti komplexních projektů.

Efekt okolí

Čas, který trávíme venku, ovlivňuje také to, jak příjemně na nás působí okolí. Chceme, aby čas strávený na hřištích byl co nejpříjemnější. Proto sledujeme trendy v krajinné architektuře, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší.
Jsme s Vámi od začátku do konce

Unikátní designy

Zároveň se snažíme inovovat a přicházet s novými nápady, které naše projekty pozvednou na ještě vyšší úroveň. Svými designy vytváříme harmonická místa, kde se lidé mohou zcela ponořit do přírody a vychutnat si všechny její krásy.

Kouzlo detailu

Každý detail je důležitý – od rozložení květin a stromů po uspořádání cest a odpočinkových zón. Chceme, aby každý návštěvník našich hřišť a parků zažil co nejpříjemnější a obohacující zážitek.
  • Terénní úpravy a modelace.
  • Výsadba stromů, keřů a květinových záhonů.
  • Přístupové cesty a chodníky.
Naše hřiště Vás budou bavit!
Vytvořte rychlou poptávku!
Připravíme Vám nabídku plnou nápadů.

Chcete vybudovat prostor, který vašemu městu vdechne nový život?

Napište nám!
Chcete vybudovat prostor, který vašemu městu vdechne nový život? Napište nám!

    Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů

    Copyright © 2024 Gartensta / Ochrana osobních údajů / Nastavení cookies
    arrow-leftarrow-right