Developeři a investoři

Zahrnuje váš developerský záměr hřiště, sportoviště nebo mobiliář, ale nevíte, jak ho uchopit? Chcete vybudovat něco naprosto unikátního, čím se budete moci chlubit a co vás odliší od ostatních? S tím vám můžeme pomoct právě my. Usnadníme vám práci a vezmeme si vše na starost. Letité zkušenosti v oboru, znalosti a spolupráce s herními designery a společností KOMPAN nám umožňují tvořit unikátní volnočasové prostory s přidanou hodnotou, které splňují požadavky, které na ně kladou jejich zadavatelé i uživatelé.

Víme, co potřebujete

Venkovní volnočasové prostory musí být nejen designově atraktivní, ale zároveň materiálově kvalitní, odolné a funkční. My pro vás vytvoříme takový prostor, který nabídne mnohem víc než jen obyčejnou hru. Tím zvýšíme jak atraktivitu, tak hodnotu vašeho projektu. Naladíme se na vaši brandovou a marketingovou vlnu a společně dáme vašemu projektu nový rozměr a smysl.
„Jsme s Vámi od začátku do konce

Dobrá investice

Kvalitní volnočasový prostor bude investicí, která se vám vrátí. Přinese benefity nejen vám, ale i lokalitě a budoucím obyvatelům a návštěvníkům. Vybudujme společně hřiště, na které budete i za desítky let pyšní.
Komunitní centrum Mírová, Mnichovo Hradiště

Od A do Z

Najdete v nás partnera, který za vás převezme celou koncepci vašeho volnočasového prostoru – od prvního návrhu přes samotnou realizaci až po údržbu a servis.

Od vize k realizaci

K volnočasovým prostorám přistupujeme koncepčně a snažíme se, aby zamýšlený projekt dával v rámci daného místa smysl. Probereme společně vaše představy, zhodnotíme reálné možnosti lokality a zhotovíme odbornou studii. Jakmile si společně definujeme přesné zadání, připravíme pro vás návrh, včetně půdorysu a 3D vizualizace, a vytvoříme podrobnou cenovou kalkulaci.
 • Návrh ušitý na míru vám a dané lokalitě
 • Kreativní zpracování herního designu
 • Vysoce kvalitní materiál a nadčasový design
 • Udržitelnost a inovativnost
 • Možnost brandingu — zapracujeme vaše logo do designu
 • Následná péče a revize
Naše hřiště Vás budou bavit!
Vytvořte rychlou poptávku!
Připravíme Vám nabídku plnou nápadů.

Chcete vybudovat prostor, který vašemu městu vdechne nový život?

Napište nám!
Chcete vybudovat prostor, který vašemu městu vdechne nový život? Napište nám!

  Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů

  Copyright © 2024 Gartensta / Ochrana osobních údajů / Nastavení cookies
  arrow-leftarrow-right