Fit v každém věku

Věříme, že zdravý pohyb je klíčový pro kvalitu života a může přinést radost, vitalitu a zlepšení pohybových schopností do života dětí, dospělých i seniorů. Jednou z našich vizí je proto i místo, které umožňuje zdravý pohyb pro všechny věkové kategorie a zároveň je skvělou příležitostí k propojování generací.

Radost z pohybu

Bezpečné a stimulující veřejné prostředí, které podporuje fyzickou kondici, zlepšuje pohyblivost celého těla, a hlavně přináší radost z pohybu. V naší nabídce tedy naleznete i volnočasové prostory pro seniory, kteří mají oproti dětem nebo sportovním nadšencům zcela odlišné potřeby v oblasti pohybu.
Jsme s Vámi od začátku do konce

Cvičení na míru

Tyto speciálně navržené prostory disponují funkčními prvky, které umožňují jednoduché rehabilitační a udržovací cviky, balanční cvičení a posilování kritických oblastí, jako jsou kyčle, kolena a páteř. Veškeré vybavení je ergonomicky navrženo a dává uživatelům možnost postupného zvyšování intenzity a obtížnosti cvičení. Není však určeno výhradně seniorům. Na své si zde přijdou například i sportovci nebo děti, kteří se chtějí zabavit a zároveň posílit své tělo.

Výhody

  • Tyto prostory představují inovativní způsob, jak přinést zdravý pohyb a aktivitu do života seniorů a rehabilitačních pacientů
  • Spolupracujeme s odborníky v oblasti rehabilitace pro bezpečnost a efektivitu cvičení
  • Prvky jsou inspirovány aktivitami a překážkami, se kterými se setkáváme v každodenním životě, jako je například chození po schodech či nerovném povrchu
  • Hřiště jsou vhodná pro rehabilitační centra, nemocnice a pečovatelské služby
Naše hřiště Vás budou bavit!
Vytvořte rychlou poptávku!
Připravíme Vám nabídku plnou nápadů.

Chcete vybudovat prostor, který vašemu městu vdechne nový život?

Napište nám!
Chcete vybudovat prostor, který vašemu městu vdechne nový život? Napište nám!

    Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů

    Copyright © 2024 Gartensta / Ochrana osobních údajů / Nastavení cookies
    arrow-leftarrow-right