Instituce

Chystáte se řešit realizaci hřiště pro vaši soukromou mateřskou nebo základní školu? Hodila by se vašemu sportovnímu klubu venkovní posilovna, ale nevíte, kde začít? Potřebujete vybudovat kvalitní volnočasový prostor pro dům s pečovatelskou službou, který bude reflektovat potřeby vašich klientů? Našimi přednostmi jsou bohaté zkušenosti v oboru. Pracujeme s vědomím, že návštěvníci nebo obyvatelé vaší instituce mají své individuální potřeby a požadavky. Ať už jde o děti předškolního či školního věku, sportovce, obyvatele domu s pečovatelskou službou, nebo pacienty v rehabilitaci. Víme, co daným skupinám pomáhá a vyhovuje, a jsme proto schopni vybrat a sestavit jednotlivé prvky tak, aby co nejpřirozeněji podpořily jejich rozvoj či léčbu.

Pro děti a mládež

Pro děti v mateřských, základních a středních školách jsme schopni navrhnout hřiště, která budou funkčně i tematicky přizpůsobena jejich věku a kde se budou moci fyzicky, psychicky i sociálně rozvíjet. A také se bavit nebo v klidu odpočívat! Zrealizujeme pro vás originální hřiště, které v dětech probudí chuť k pohybu a bude je lákat k pobytu venku.
„Jsme s Vámi od začátku do konce

Pro zdraví a péči

Naše volnočasové prostory pro rehabilitační centra, nemocnice a pečovatelská zařízení potom disponují patřičnými funkčními prvky, které umožňují jednoduché rehabilitační a udržovací cviky, balanční cvičení a posilování kritických oblastí, jako jsou kyčle a kolena. Ideální, pokud potřebujete znovu rozpohybovat klienty nebo je udržet v co nejlepší kondici.

Víme, co potřebujete

K volnočasovým prostorám přistupujeme koncepčně a snažíme se, aby zamýšlený projekt dával smysl. Probereme společně vaše představy, zhodnotíme reálné možnosti lokality a zhotovíme odbornou studii. Jakmile si společně definujeme přesné zadání, vytvoříme pro vás návrh, cenovou kalkulaci a pustíme se do práce.

Realizace

Při samotné realizaci je největší výhodou naše schopnost pracovat bez subdodavatelů. Vše zvládneme sami. Zajistíme jak dodání všech jednotlivých prvků a povrchů, tak veškeré stavební práce a závěrečné zahradní úpravy, díky kterým dovedeme finální podobu vašeho volnočasového prostoru k dokonalosti.

Péče

Předáním hotového projektu to však pro nás nekončí. O vaše hřiště se v následujících letech i postaráme. Společně sestavíme harmonogram pravidelných revizních kontrol a následné péče, která zahrnuje například mytí pryže a prvků, sanaci nebo údržbu přírodních materiálů.
 • Koncept ušitý vašemu zařízení na míru
 • Kreativní zpracování herního či sportovního designu
 • Volba materiálů a povrchů
 • Výběr jednotlivých prvků (herní prvky, funkční prvky, oplocení, zastínění, zeleň, napojení na okolní cesty aj.)
 • Konkrétní návrh, půdorys i vizualizace
 • Možnost brandingu — zapracujeme do designu vaše logo, barvy, maskota, téma a další
 • Podpora při prezentaci projektu vašemu zřizovateli
Naše hřiště Vás budou bavit!
Vytvořte rychlou poptávku!
Připravíme Vám nabídku plnou nápadů.

Chcete vybudovat prostor, který vašemu městu vdechne nový život?

Napište nám!
Chcete vybudovat prostor, který vašemu městu vdechne nový život? Napište nám!

  Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů

  Copyright © 2024 Gartensta / Ochrana osobních údajů / Nastavení cookies
  arrow-leftarrow-right