GARTENSTA plus s.r.o., aneb něco málo z historie naší firmy…

GARTENSTA PLUS s.r.o. byla založena v roce 1994 jako rodinná firma. Od samého počátku jsme se zabývali návrhy, poradenstvím, realizacemi a údržbou zahrad a veřejné zeleně, pečlivě jsme se starali nejen o městskou zeleň, ale i o zahrady bytových a rodinných domů. 

Stejně jako mnoho jiných společností, tak i naše firma postupem času procházela a prochází nezbytnými proměnami. Naše specializace se postupně začala obracet více a více ke stavebnictví. V současné době hraje stavební činnost (včetně staveb dětských a sportovních hřišť) nezastupitelnou roli. Stavba dětských hřišť, venkovních posiloven, sportovišť a sportovních arén se tak stala naší současnou každodenní prací, zahradnické práce ale přesto zůstávají i nadále v našem portfoliu.

Od 1. ledna 2017 jsme se stali výhradními dovozci produktů dánské společnosti KOMPAN pro Českou republiku
a od 1. ledna 2018 i pro Slovenskou republiku.

Nabízíme kvalitní práci za přijatelné ceny. Naším cílem vždy bylo, je a jistě i nadále bude, abyste s naší odvedenou prací byli vždy maximálně spokojeni. 

 

Náš současný „GARTENSTA tým“

Tak to jsme my :-)

 

Co všechno umíme v oblasti dětských a sportovních hřišť? 

Umíme Vás vyslechnout a umíme Vám poradit s výběrem herních či workoutových prvků. Následně pro Vás připravíme nejrůznější návrhy a odborné projekty na dětská i sportovní hřiště. Tato hřiště pak dokážeme kompletně zrealizovat (včetně stavebních prací i zahradnických úprav) tak, aby splňovaly předepsanou normu ČSN EN 1176. Dále Vám můžeme nabídnout opravy herních prvků KOMPAN a pravidelné revize hřišť. Ale můžeme Vám toho nabídnout ještě mnohem, mnohem víc - viz Stavební činnosti nebo Zahradnické práce.