Zahradnické práce

Naše společnost nabízí kromě kompletní nabídky odborných činností a specializované techniky pro Vaši zahradu, firemní areál, park nebo náměstí i prodej zahradnických materiálů (zemina, rašelina, kůra, štěrky, písky, kůly, příčky, popruhy, rohože, juta, netkaná textilie, rootcontrol, hnojiva,...) v naší deponii v Praze 10 - Štěrboholy, v ulici K Lesíku (bližší informace o prodeji zahradnických materiálů Vám poskytne p. Martin Dobiáš  na tel.: 777 717 182).

Celoroční údržba významných parků hl. města Prahy
např. náměstí Míru, Havlíčkovy sady, Riegrovy sady, park na Vítkově, Ztracenka, Bastion, Folimanka a další

Řadu let se zabýváme udržováním veřejné zeleně - travnatých ploch, keřových skupin, stromů,  letničkových i trvalkových záhonů. Disponujeme kvalitním technickým zázemím pro provádění kompletních činností.

Společnost pravidelně proškoluje tým zaměstnanců v oborech: arboristické práce, používání chemických prostředků v zeleni, zakládání střešních zahrad, zelených střech a péči o keře, stromy, květiny.

Spolupracujeme s mladými lidmi a podporujeme vzdělávání mládeže. Podporujeme Městskou část Praha 2 ve spolupráci se základními školami, dále 
spolupracujeme s Lemniskáta - život bez bariér, o.p.s. na výsadbě stromů v městských parcích Prahy  2.

Praha, Náměstí Míru:

Praha, Tylovo náměstí:

Praha, Riegrovy sady:

Praha, park Ztracenka:

Rekonstrukce veřejných parků, náměstí, dětských hřišť
např. DH Tolstého, DH Dvouletky, DH Ořechovka a další

Disponujeme odbornými znalostmi a technikou pro zajištění kompletních úprav veřejného prostoru. Provádíme kompletní stavební práce, terénní úpravy, modelace terénů, zakládání trávníků výsevem i pokládáním travních koberců. Výsadby stromů, keřů včetně trvalkových i letničkových výsadeb.

Praha, DH Dvouletky:

Praha, DH Tolstého:

Praha, DH Ořechovka:

Údržba, rekonstrukce a zakládání uličních stromořadí
ul. Korunní, Janáčkovo nábřeží, I. P. Pavlova, Mánesova, Albertov, Anny Letenské, Šumavská, Uruguayská a další

Máme zkušenosti s odbornými pracemi v ulicích hlavního města Prahy. Provádíme výchovné, zdravotní, redukční a bezpečnosní řezy stromů, kácení stromů ze země, s pomocí plošiny i stromolezecky, odstraňování pařezů a drcení dřevní hmoty, stavební úpravy rabátek, výrobu a instalaci ochranných prvků výsadbu nových stromů a přesazování vzrostlých stromů.

Praha, ul. Korunní:

Praha, Four Seasons:

Praha, Jiřího z Poděbrad:

Zakládání zeleně u komerčních areálů
např. u firmy Motogart

Reprezentativní vzhled firemních areálů vyžaduje profesionální péči. Naše firma zajistí zpracování kvalitního projektu i následnou realizaci. Provádíme stavební práce, odborné zahradnické práce včetně dodávky materiálů. Disponujeme odbornými znalostmi i technikou pro zakládání i údržbu zeleně.

Praha, Motogart:

Zakládání a údržba zahrad u rodinných domů
např. zahrady u rodinných domů v Černošicích, Říčanech, Horních Měcholupech a další

Nabízíme kompletní založení nových zahrad či teras. Samozřejmostí je odborný projekt, terénní a zemní práce, stavební prvky jako jsou cesty, zídky, 
oplocení, pergoly, vodní prvky i závlahy. Zajišťujeme dodávky substrátů, dodávky rostlinných materiálů, následně jsme schopni zajistit kvalitní 
a odbornou péči o zahradu.

Ukázka našich zahradnických prací
např. vysazování, prořezávání a kácení velkých stromů, nejrůznější osazování zeleně a další
Výstavby zahradních chodníků, dlážděných cest, kamenných zídek
... schodů, pergol a altánů, realizace zahradních jezírek apod.: