Fashion Arena Prague Outlet Center

Rekonstrukce dětského hřiště - Praha - r. 2017

Když se majitelé tohoto největšího outletového centra v České republice rozhodli pro rekonstrukci dětského hřiště, které se nachází v samotném srdci této velké obchodní plochy, věděli, že nechtějí jen obyčejné hřiště. A tak musel být vypracován nový projekt. V požadavku bylo, aby hřiště bylo designově jedinečné a aby tak vhodným způsobem doplnilo moderní vzhled celé této komerční zóny. V zadání rovněž bylo i to, aby hřiště uspokojilo ve svých herních možnostech jak malé děti, tak i teenagery a zároveň aby vhodným způsobem vytvořilo klidnou oázu pro rodiny s dětmi, které si zde mohou kdykoliv odpočinout od svých nákupů.
A tak vzniklo toto hřiště ve tvaru jakési „osmičky“, kdy v menším ovále je umístěna multifunkční herní sestava se spoustou herních aktivit pro menší děti a vedle ní je v zemi zapuštěná velká trampolína. Ve větším ovále je pak postavena největší multifunkční herní sestava ze sekce Galaxy, která pro své herní aktivity plné dynamiky a nekonvenčních her nadchne úplně každého teenagera (prvky Galaxy vynikají nad jinými prvky nejen díky svým krásným křivkám a průhlednému designu, ale i tím, že jsou nebývale odolné vůči vandalismu). Sestavu Galaxy pak doplnila oblíbená lezecí pyramida z řady Corocord. Jako povrch celé „osmičky“ byla zvolena moderní litá pryž Flexotop, ve které byly navíc designovým studiem KOMPAN navrženy grafické obrazce, díky kterým hřiště získalo nejen další herní možnosti, ale i opravdu nebývalý nadčasový vzhled.

 

Moderní nadčasová hřiště zvyšují atraktivitu obchodních zón!

„Denně nám tu projdou tisíce lidí – jednotlivci, ale i rodiny. Konkrétně u rodin víme, že díky krásnému novému hřišti k nám budou jezdit stále rádi, protože se tu zabaví i jejich děti“ – říká jeden z majitelů Fashion Areana Prague Outlet Center.