Společnost Kompan

Dánská společnost KOMPAN je největším světovým výrobcem vysoce kvalitních herních prvků. Vyvíjí, vyrábí a dodává pestrou paletu vybavení dětských hřišť pro všechny věkové kategorie. Jedná se jak o klasické, tak i o nadčasové herní prvky, které působí, jako by snad ani nebyly z tohoto světa. Všechny herní prvky však mají společné jmenovatele - vysokou hodnotu hry, optimální bezpečnost, unikátní inovace a dlouhodobou kvalitu.

Odborníci z KOMPAN Play Institute se vždy snaží, aby jimi navržené herní prvky zlepšovaly zdraví a schopnost dětí učit se, aby rozvíjely nejen jejich tělesné a duševní schopnosti, ale aby přispívaly i k sociálnímu začleňování dětí do společnosti.

Společnost Kompan rovněž vyrábí a dodává sportovní a fitness vybavení. Jedná se o všestrannou a ucelenou řadu outdoorového cvičebního vybavení, jež má za cíl stimulovat hravý způsob cvičení a navazovat společenské kontakty se zaměřením na zábavu, výzvy a kreativitu. 

Naše firma GARTENSTA plus s.r.o. se dnem 1.1.2017 stala výhradním dodavatelem těchto herních a sportovních produktů pro Českou republiku a od 1.1.2018 pak i výhradním dodavatelem těchto herních a sportovních produktů pro Slovenskou republiku.

Zajímavostí je, že firma Kompan má své výrobní haly v České republice (v Brně) a odtud pak všechny "kompanové produkty" putují doslova a do písmene do celého světa. Této skvělé příležitosti často během roku naše firma využívá a zve své obchodní přátele na exkurze do těchto výrobních hal. Zde mají návštěvníci možnost vidět nejen celý dokonale propracovaný proces výroby herních a sportovních prvků, ale mají možnost zúčastnit se zajímavých a inspirativních přednášek od samotných Dánů. Celá akce je vždy doplněna i o občerstvení. Pokud byste měli o tuto exkurzi zájem, dejte nám bez obav vědět. Rádi Vás vezmeme do samotného srdce Kompanu :-)

Nyní nám dovolte něco málo slov k filosofii společnosti KOMPAN:

Let’s Play!

Hra je lidská přirozenost. Když jsme byli děti, hra byla pro nás prostředkem k zábavě, učení, socializaci a fyzické aktivitě. Jak stárneme, tak je to vlastně totéž - hra je nejlepším klíčem k dlouhému a šťastnému životu. Přáním společnosti Kompan je proto vytvořit zdravější a šťastnější komunity, povzbudit a motivovat každého bez rozdílu věku a možností k tomu, aby si všichni více hráli, byli fyzicky aktivnější, více se učili a socializovali – a při tom všem se ještě dobře bavili.

 

Vítejte tedy ve světě KOMPAN! 
Vítejte ve světě plné her, zábavy a sportování!!

Férová hra musí být pro všechny!

Ve společnosti KOMPAN se hluboce zakořenila víra v inkluzivní (tj. všechny zapojující) hru  „Play Together“ (společná hra). Tato myšlenka se pro společnost Kompan stala základním pilířem hry. Společnost Kompan proto navrhuje své produkty tak, aby se daly použít univerzálně a aby umožňovaly činnosti, které mohou vykonávat všichni, včetně postižených. Univerzální design je tak na „Kompanových“ hřištích prostě všude, a to i v těch nejmenších detailech.

Úžasný vzhled hřišť a jejich bezpečnost

Kompan dbá na to, aby jeho produkty byly opravdu krásné - jak ve své podstatě, tak i jako objekty doplňující okolní architekturu a přírodní prostředí. Hřiště od společnosti KOMPAN jsou výjimečné svou originalitou (každé hřiště je ušito zákazníkovi a jeho uživatelům přímo na míru), každé hřiště KOMPAN zaujme svým lákavým designem, rozmanitostí, barevností a hravostí. 

Při vývoji produktů společnost Kompan rovněž nikdy nepodceňuje bezpečnost. Prvky Kompan vynikají svými nejen krásnými, ale i kvalitními materiály s dlouhou (u některých až doživotní) a téměř bezúdržbovou životností (galvanizovaná ocel, vysoce odolné a ekologicky recyklovatelné panely Ecocore, lezecké sítě a sestavy Corocord či akátové dřevo s 15-ti letou zárukou).

Více o zárukách zde