Hřiště KOMPAN

Nahlédněte do on-line katalogu pro předškoláky pro školáky

Firma Gartensta pus s.r.o. je výhradní dovozce komponentů KOMPAN pro ČR.

Nabízíme:

Pro více informací o herních prvcích KOMPAN a souvisejících službách volejte 777 710 136 nebo 777 792 488, nebo pište na kompan@gartensta.cz.

Vítejte ve světě plném her, zábavy a sportování!

Pojďte se s námi bavit na úžasná hřiště společnosti KOMPAN!

Hřiště od společnosti KOMPAN jsou výjimečné svou originalitou (každé hřiště je ušito zákazníkovi a jeho uživatelům přímo na míru), vynikají svými krásnými, kvalitními materiály s dlouhou (u některých až doživotní) a téměř bezúdržbovou životností (galvanizovaná ocel, vysoce odolné a ekologicky recyklovatelné panely Ecocore, lezecké sítě a sestavy Corocord či akátové dřevo s 15-ti letou zárukou). Každé hřiště KOMPAN zaujme svým lákavým designem, rozmanitostí, barevností a hravostí, všechna hřiště KOMPAN nabízí nápady a řešení, které jsou pro uživatele a zákazníky mnohem zajímavější než konkurenční produkty.

 

Férová hra musí být pro všechny!

Široká škála herních prvků nabízí herní aktivity pro všechny věkové kategorie - od batolat až po dospělé, je pamatováno i na zdravotně postižené a na seniory - zkrátka KOMPAN dělá všechno pro to, aby se do hry a sportu mohl zapojit opravdu každý.

 

Nový tréninkový systém se zabudovanou digitální tréninkovou podporou!

Ojedinělým projektem je nový, univerzální tréninkový systém pro fitness se zabudovanou digitální tréninkovou podporou - pokud u tréninku není přítomen trenér, fitness aplikace KOMPAN (zabudovaný QR kód) zobrazí tréninkový program s jednoduchými instrukcemi.

Místo pro setkávání a pohyb!

Multifunkční hřiště KOMPAN podněcují děti v tom, aby si vyzkoušely různé sporty a současně navazovaly přátelství s ostatními dětmi. Kromě nesčetného množství her, hřiště Freegame nabízí skvělé prostředí pro sociální integraci, kde mohou vznikat nová přátelství. Je to místo pro pohybové aktivity, které podporují dospívající mládež vést aktivní a zdravý životní styl.